SOBOTA 8 STYCZEŃ 2022 PO OBJAWIENIU PAŃSKIM

8:00 PR RÓŻANIEC
8:30 PR + Józefa Olejnika / Szymczaków z Kaniewa/
18:00 J W 83 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki

NIEDZIELA 9 STYCZEŃ 2022 CHRZEST PAŃSKI

7:00 PR + Jadwigę i Wacława Janickich, Marię i Antoniego Bartosiewicz
9:00 J + Jana Łąkowskiego /Krysiów i Szczęsnych /
M + Helenę Matusiak /brata Andrzeja z rodziną/
10:15 J + Krzysztofa Paterka /Marii Grzemskiej Lidii Mikołajczyk z synami, Elżbiety Szymona Gronowicz/
11:30 J + Józefę, Czesława, Bogumiła Sipurzyńskich, Stanisławę Kasprzak i Jacka Kobusińskiego
18:00 PR + Sylwestra Sworowskiego /Lisków z Koźmina/

PONIEDZIAŁEK 10 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 PR + Sylwestra Juskowiaka / Pracowników Firmy Paterek/
18:00 PR + Weronikę Figaj
M + Mieczysława Kasprzaka /rodziny Kręgielskich/
19:00 PR Msza św. kolędowa: ul. Wierzbowa numery parzyste, Towarowa, Przemysłowa i Dworcowa 1-4; Wierzbowa nieparzyste od p. Szaramowicz, Dworcowa 5-10

WTOREK 11 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 PR + Ks. prał. Marka Spychałę /rodziny Juszczaków /
18:00 J Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym
życiu dla Bartłomieja z okazji 18 r. urodzin
M + Jerzego Rutowskiego /siostrzenicy Izabeli z Arkiem i Marcinem, Anny z Martą/
19:00 J Msza św. kolędowa: ul. Witosa od Boreckiej, Jana Pawła II blok i dalej do Klasztornej; Węckiego od Bernardyńskiej, Jana Pawła II od Boreckiej i Wawrzyńczaka

ŚRODA 12 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 J + Rolanda Burego /rodziny Masłowskich i klasy IIBS z wychowawcą/
18:00 M + Tadeusza Przybeckiego / rodz. Poterków z Nowej Wsi/
J + Pelagię Stachowiak w 10 r. Sm. / Iwony Henryka Stachowiaków/
19:00 J Msza św. kolędowa: ul. Poznańska od cmentarza do Jana Pawła II i od Jana Pawła II do p. Mackiewicz, Modlibowskiego i Pleszewska; Poznańska od cmentarza i Kosynierów, Poznańska od Boreckiej do Jana Pawła II (obie strony)

CZWARTEK 13 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 J + Tadeusza Stawowego /Zofii Pierzchała, Danki Jadzi i Teresy z rodzicami/
18:00 M + Helenę Jakubek /M. Pauter i rodziny Czubaków z Rozdrażewa/
PR + W 12 r. śm. Tadeusza Grzegorka, Agnieszkę i Bronisława Jankowiak i zmarłych z rodziny/
19:00 + Msza św. kolędowa: Targowa, Floriańska (strażnica) i do p. Skowrońskich, Klasztorna 40-68, Zapłocie 41-45; Floriańska parzyste od 2 do końca , Cieszyńskiego od p. Łapka i Plucińska, Zaciszna do p. Osuch

PIĄTEK 14 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 J + Zbigniewa Klinkosza /Mieszkańców Tysiąclecia 12/
18:00 PR + Stanisławę Kaj w 9 r. śm
19:00 PR Msza św. kolędowa: Floriańska nieparzyste od 1 do strażnicy, ul. Goja i Cieszyńskiego do Wawrzyniaka (obie strony); Cieszyńskiego od Klasztornej do Nowak ,Cieszyńskiego od Klasztornej do Stępień i Cudne Manowce oraz parafianie, którzy nie mogli uczestniczyć w Mszach św. kolędowych dla swoich ulic czy miejscowości.

SOBOTA 15 STYCZEŃ 2022 I TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO

8:00 J RÓŻANIEC
8:30 J + Jana Maryniaka
18:00 PR + W 17 r. ślubu Ewy i Arkadiusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie

NIEDZIELA 16 STYCZEŃ 2022 II OKRESU ZWYKŁEGO

7:00 PR + Stanisławę w 9 r. śm. i Franciszka Kryś
9:00 J + Mariannę i Józefa Ochmanowiczów
10:15 PR + Urszulę w 1 r. śm. Stanisławę i Sylwestar Zugehor oraz Joannę i Sylwestra Golińskich i zm. z rodziny
11:30 J + Franciszkę Bruder oraz Pelagię Edmunda Stachowiaków
18:00 J + Tadeusza Ziętkiewicza /Janiny Andrzeja Bielawskich/
M + Annę Ziętkiewicz /Krystyny Kołowrotkiewicz i rodziny Sobolewskich/


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *