SOBOTA, 1 STYCZEŃ 2022 – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

7:00 + Macieja Kulasa /Spychałów z Nowej Obry/

9:00 + Stefana Bierłę /pracowników firmy Bartesko i Agrotechma/

10:15 + Irenę Witek /Marii i Piotra Łopaczyków z Krotoszyna/

11:30 + Teresę Zych /siostry Kazimiery/

18:00 + Lucynę Przystacką /matki chrzestnej/

NIEDZIELA, 2 STYCZEŃ 2022 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7:00 + Ryszarda Kamińskiego w 4 r. śm. i zmarłych z rodziny

9:00 + Jana Naglaka i zmarłych z rodziny

10:15 + Bogumiłę Matysiak /B. Maciejewskiej, M. Baranowicz z mężem, A. Maciejewskiej z rodziną, M. Maciejewskiego z rodziną i E. Maciejewskiego z rodziną/

11:30 + Józefę i Wacława Elżanowskich ; Marię Adamczyk /Ewy Jerzego Elżanowskich, wnuków Małgorzaty i Tomasza/

18:00 + Jana Zielińskiego /Beaty i Artura Taszarków/

PONIEDZIAŁEK, 3 STYCZEŃ 2022 – PRZED OBJAWIENIEM PAŃSKIM

7:00 + Damiana Wawrzynowicza /Stanisława, Grzegorza, Krzysztofa Ulanowskich z rodz./

18:00 + Alojzego Waleńskiego /Krystyny Waleńskiej i Andrzeja/

19:00 Msza św. kolędowa: Kopernika 2 ABCD, os. Tysiąclecia 12 ABCD, Klasztorna 1-35 i blok 37 oraz Klasztorna 2-38

WTOREK, 4 STYCZEŃ 2022 – PRZED OBJAWIENIEM PAŃSKIM

7:00 + Halinę Frankowską /wnuków Michała, Anny i Marii/

18:00 + Mariannę w 24 r. śm., Mariana w 3r. śm., Józefa i Damiana Hoffmannów

19:00 Msza św. kolędowa: Zawadzkiego 27 ABCD, Klasztorna (Jarocinka), Zawadzkiego 1-25, Zawadzkiego od 2 do Kopernika, Węckiego 16 i 18

ŚRODA, 5 STYCZEŃ 2022 – PRZED OBJAWIENIEM PAŃSKIM

7:00 + Krystynę Garsztka /chrześniaczki Renaty/

18:00 + Zofię Tomczak w r. śmierci i zmarłych z rodziny

+ Wandę Rybczyńską / syna Łukasza z żoną i dziećmi/

19:00 Msza św. kolędowa: Wiosny Ludów 1-39, Wiosny Ludów 2-40, Okrężna, Borecka od Państwa Miśko i Czypickiego, Benedykta z Koźmina od Wierzbowej, Wyszyńskich

CZWARTEK, 6 STYCZEŃ 2022 – OBJAWIENIE PAŃSKIE

7:00 + Marka Gołąbek /rodz. Gołąbek z Konina, Skowronów i Brylewskich/

9:00 + Helenę Kosmalską /Marii Grzegorskiej/

10:15 + Władysława w 12 r. śm., Stanisławę i Czesława Kasprzaków

11:30 + Mariannę Stabrowską w 5 r. śm., Kazimierę Głuchowską i zm. z rodziny

18:00 + Za zmarłych: Violettę Kowal, Stefana Dzieweczyńskiego, Mirosławę Krotosik, Zbigniewa Klauze, Rafała Bukowskiego, Elżbietę Kozubską, Zygmunta Ostrowskiego

PIĄTEK, 7 STYCZEŃ 2022 – ŚW. RAJMUNDA Z PENYAFORT PREZBITERA

7:00 + Stanisława Zawieję /firmy PPHU „Plast – Metal”Jacek Idkowiak i Zakładu Produkcyjno – Usługowego „Tomid” Tomasz Idkowiak

18:00 + Teresę Zych /chrześniaczki Elżbiety z rodzina/

19:00 Msza św. kolędowa: Stodolna od Bernardyńskiej, Bernardyńska (od bloku, wejście od Bernardyńskiej), Powstańców Wlkp. od Wierzbowej; Borecka parzyste od torów, Borecka nieparzyste od torów

SOBOTA, 8 STYCZEŃ 2022 – PO OBJAWIENIU PAŃSKIM

8:00 RÓŻANIEC

8:30 + Józefa Olejnika /Szymczaków z Kaniewa/

18:00 + W 83 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki

NIEDZIELA, 9 STYCZEŃ 2022 – CHRZEST PAŃSKI

7:00 + Jadwigę i Wacława Janickich, Marię i Antoniego Bartosiewicz

9:00 + Jana Łąkowskiego /Krysiów i Szczęsnych/

+ Helenę Matusiak /brata Andrzeja z rodziną/

10:15 + Krzysztofa Paterka /Marii Grzemskiej, Lidii Mikołajczyk z synami, Elżbiety, Szymona Gronowicz/

11:30 + Józefę Czesława Bogumiła Sipurzyńskich, Stanisławę Kasprzak i Jacka Kobusińskiego

18:00 + Sylwestra Sworowskiego /Lisków z Koźmina/


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *